Forum www.stoczniowiecgdansk.fora.pl Strona Główna » Stoczniowiec Gdańsk » Ciarko Sanok - Stoczniowiec Gdańsk Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Ciarko Sanok - Stoczniowiec Gdańsk
PostWysłany: Pon 16:15, 22 Lis 2010

23 listopada Stocznia bedzie grać w Sanoku mecz napewno bedzie ciężki do wygrania ale mam nadzieję że chłopcy dadzą rade pokonać drużynę z Sanoka bo jak w Oświęcimiu wygraliśmy to czemu by nie wygrac w Sanoku ? liczę na wynik 5-3 dla Stoczni Wink

Posty: 94

Sanok u siebie to kurewsko mocna drużyna, możemy wygrać ale może być cieżko. Jak znów będziemy grać bez zaplecza w postaci juniorów to się nasi zajadą.

PostWysłany: Wto 15:34, 23 Lis 2010
oskarek

Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 52

DimeUSG ma racje.Trzeba będzie powalczyć.

PostWysłany: Wto 16:42, 23 Lis 2010

Ciężko bedzie wygrać w Sanoku wierzę w nich że jeśli zagrają tak samo jak w Oświęcimiu to jest duża szansa że 3 pkt pojadą do Gdańska Wink
PostWysłany: Śro 9:06, 24 Lis 2010
oskarek

Posty: 52

Ogólnie w meczu chłopaki się starali.Nasi mieli 32min kar w meczu.Czy to normalne

PostWysłany: Śro 9:46, 24 Lis 2010
KonopaUSG

Posty: 53

w tym jedna kara dla całej drużyny za nadmierną ilość graczy na lodzie ... no i Smejson 10 ;D , zresztą 14 minut jest Smeji ; D .

Ogólnie patrząc ostatnio w meczach łapiemy kary za nadmierną ilość graczy na lodzie ... w ostatnim meczu z JKH u nas też padła taka kara dla nas ... Jankowski wkońcu się przebudził ( mam nadzieje ) ; )

PostWysłany: Śro 13:25, 24 Lis 2010

jestem zadowolony z gry Stoczni która przegrała 7-4 po bardzo dobrej walce gdyby nie te kary i wykorzystana szansa 2 na 1 to wynik mógł by byc inny nie potrzebnie łapiemy kary trzeba poprostu sie od tego powstrzymywać a bedzie dobrze Wink
PostWysłany: Śro 13:29, 24 Lis 2010
DimeUSG

Posty: 94

Gdzie widziałeś mecz, że możesz być zadowolony z gry? Skąd możesz cokolwiek wiedzieć na taki temat nie widząc meczu a opierać się na relacji kogoś pewnie subiektywnego? Nie można cieszyć się porażkami z takimi chujami jakimi jest Sanok. Walić w dupe tych Ukraińców Very Happy

Ogółem mamy najwięcej kar za 6 na lodzie, albo nie umieją się zmieniać albo ktoś robi co mecz za sabotażystę Wink

PostWysłany: Śro 15:01, 24 Lis 2010
sharpy

Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 103

gdzieś był wywiad po meczu z trenerem Stoczniowca twierdził, że sędzia podobno sędzia przeginał z tymi karami i to ostro, pewnie dlatego żeby nie podpaść kibicom z Sanoka (lol?). Będzie się odwoływał...

Ostatnio zmieniony przez sharpy dnia Śro 15:02, 24 Lis 2010, w całości zmieniany 1 raz
PostWysłany: Śro 17:49, 24 Lis 2010

coś mi sie wydaje że Sanok kupił sędziów aby naszych hokeistów brali na ławki kar żeby wygrali mecz wysoko z nami ! jak po trenują wytrzymałośc jeszcze troche to bedziemy wytrzymywac te ostatnie minuty meczu . Takie jest moje zdanie na temat klubu z Sanoka Wink
PostWysłany: Śro 17:56, 24 Lis 2010
DimeUSG

Posty: 94

Ludzie ocknijcie się. Co Wy bierzecie... Jakie kupowanie sędziów? To co trener mówi to w ogóle jest abstrakcja. Koleś jest "złotousty", że aż boli.. Przykład "takich Chmielewskich mamy na pęczki", rzeczywiście prawda jak nic. Albo przypomnę tekst z przed Torunia "3 bramki to da się odrobić bez problemu w jednej tercji". Traktujcie jego słowa z przymrużeniem oka.

Po odjęciu 10 minut dla Smeji, wychodzi 18 minut kar dla Sanoka i 22 dla nas. Rzeczywiście różnica sędziowali dla Sanoka strasznie. Problem w tym, że Sanok wykorzystał przewagi a my nie, więc to nie wina sędziów czy c*** wie kogo.

PostWysłany: Śro 19:12, 24 Lis 2010
KonopaUSG

Posty: 53

stoczniowiec1992 napisał:

Jak masz zamiar takie pierdoły pisać to lepiej nie pisz ... bo nie tylko siebie błaźnisz , ale także robisz obraz tego co kibice Sanoka pokazują po każdym meczu przegranym ... czyli sędzia był przekupiony . Fakt faktem nie od dziś wiadomo , że jesteśmy nie wygodnym rywalem ... bo trzeba do nas trochę dalej przyjechać na mecz ... ale co my mamy powiedzieć ? Oni więcej jeżdżą niż grają czy też ślizgają się na lodzie w ciągu roku . Jak można wyćwiczyć wytrzymałość na ostatnie minuty ? Człowieku zastanów się co Ty wogóle bredzisz ? Fakt jest jeden , że nie przepracowali przed sezonowych treningów ... bo nie było trenera . Piszesz o swoim zdaniu na temat klubu z Sanoka ... ale jedyne co widze to że oskarżasz ich o kupowanie meczy ? Widziałeś ich skład ? Byłeś na meczu u nas jak graliśmy z nimi ? BYŁEŚ widziałeś jak klepali ? WIDZIAŁEŚ . Dodam jeszcze , że nikt od 26 stycznia 2010 roku ( z tego co czytałem , gdzieś na forum ) Sanok u siebie nie przegrał !!!

PostWysłany: Śro 19:30, 24 Lis 2010

wiem jak nasi grali z Sanokiem w Gdańsku bo byłem wiec sorki za ten ostatni wpis Kuzyn wszedł na te forum i wpisał tą głupote jesli jestescie troche żli to przepraszam za mojego kuzyna